Jdi na obsah Jdi na menu
 


Akce vyvolá reakci..

29. 7. 2007

 Kdo byl Muhammad?Kdo o jeho skutečných činech dokáže říct nejvíc pravdy?Kdo má nejvíc důkazů?Na tohle se budou ptát jednou lidé v naší západní civilizaci ještě dřív,než než opustí lavice základních škol.Nepochybuji o tom,že věda jim dá mnoho odpovědí.Věda,která v tradici naší kultury dnes(!) nemá strach ani problém s pravdou.Naopak.Je to její hnací motor.Metody,které se evolučně vyvíjely jako každý jiný proces v přírodě pro to,aby důkazy byly stavebním kamenem jakéhokoliv postoje ke skutečnosti a věcem,které fungují..jsou v současné době dostatečně efektivní,aby se o Mohammadovi mohlo někde mluvit a psát objektivně.Aby byl konfrontován a postaven před veřejnost takový,jaký byl.

 Není to nic lichotivého.V podstatě můžeme konstatovat,že Ti kdo ctí tohoto "proroka",ctí vraha,vyděrače,násilníka,otrokáře,příživníka atd.Nevěřím,VÍM..,že důkazů v tomto směru bude přibývat.

Korán se dá číst "jedním okem".Tím,které vidí lásku,toleranci,porozumění,moudrost.Bohužel,musíte ignorovat polovinu obsahu.Takhle by Korán nebyl nikdy úplný.A když otevřete druhé oko,uvidíte text,který v mnohém dalece předčí Kladivo na čarodějnice,nebo Main Kampf.

 Jaký by byl,nebo mohl být islám bez Koránu a Muhammada?Byl by ještě vůbec islámem? To je otázka.Nezodpovězená,palčivá,aktuální a velmi důležitá.Protože pokud na ni nebudeme mít odpovědi jasné a podložené nezpochybnitelnými důkazy,čeká nás velmi pravděpodobně bitva každého z nás o přežití primitivními prostředky otevřené,nebo skryté brutální války.

Na www.pravdaoislamu.cz je jedna strana mince,na www.muslimskelisty.cz je druhá strana mince.Ať si každý udělá obrázek sám.

 Eskalace konfliktu západní civilizace s islámem nabírá rychle na obrátkách.Výroky papeže,které jsou často velmi nešetrné,ale pochopitelné zejména bez vytržení z kontextu(!) naznačují jak bude vypadat budoucnost EVROPY do 20-ti let.Německo,Francie,Nizozemí atd. budou čelit čím dál častěji násilí v souvislosti s právem Šaríja,na které naváže aktivita teroristických extrémistů.Mešity ve městech budou růst jako "houby po dešti" víc a víc a všechno dostane větší spád,když se z jakéhokoliv důvodu rozhodne kdokoliv zavřít,nebo zbourat tyhle vředy na těle naší kultury.I kdyby v takových budovách skladovali SEMTEX,C-4,samopaly,zbraně.I kdyby v těchto místech platily barbarské tresty,kdyby se v nich mučilo a ponižovalo za banální prohřešky.Muslimové v nich budou hájit svá  "práva" tělem i duší a dostane se jim podpory z islámských zemí.

 Akce vyvolá reakci.Vzedme se vlna spravedlivého hněvu a mnoho lidí pochopí,že tolerance je možná jen do určité míry.A pokud do toho všeho započítáme,že katolíci skrze své autority velmi nelibě nesou úbytek svých věřících..využijí této situace k tomu,aby se stali vůdčí silou odporu a tím také ospravedlnily své militantní záměry a postoje.Změnu svého charakteru,podstaty a navrácení se k tradicím bojových uskupení,které se budou snažit prosadit v očích veřejnosti  "spravedlivý řád".Možná se dočkáme i toho,že na cestě do Jeruzaléma nás budou provázet jako ochranná eskorta Noví Templáři.

 A přitom by stačilo relativně málo.Aby se tohle nestalo:Navrhuji,aby se spojili všichni lidé,kteří nechtějí takovou budoucnost.Navrhuji,aby vznikly "Mezináboženské víkendy".Křesťané budou sloužit mše v islámských mešitách,islámisti v kostelech.Všichni ti,kteří tohle dokáží..se mohou pyšnit tím,že jejich víra je NOVÁ.Zbavená předsudků,netolerance,xenofobie,nenávisti..nejen slovi,ale zejména činy.Tolik CHYREN každému z nás.

 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

Co tomu říkáte v roce 2010?

(Zařídilka, 19. 10. 2010 14:58)

Díky
:)